piątek, 12 listopada 2010

Naturalne zwiększenie libido - siedem rodzajów żywności

Najczęściej większość tego co jemy i pijemy zawieraj składniki nienaturalne, chemiczne i konserwanty. Istnieje powiązanie między jedzeniem niezdrowej żywności, a tym jak wpływa ono na nasze libido. Oto siedem składników, które mogą naturalnie zwiększyć libido.

Czekolada
Naturalna czekolada jest jednym z najlepszych afrodyzjaków. Często jej zapach, nie wspominając o smaku, może stymulować mózg, co z kolei zwiększa podniecenie. Ciemna czekolada daje najlepszy efekt.
Owoce
Naturalnie uprawiane banany to jedne z najlepszych owoców zwiększające libido, dodatkowo wprawiają one w dobry nastrój. Granat pomaga podwyższyć emocje, tak długo jak będzie uprawiany ekologicznie.

Orzechy
Migdały są najlepszym przyjacielem dziewczyny. Eksperci twierdzą, że sam zapach może naturalnie wzbudzić pobudzenie. Najlepiej działają w połączeniu z innym afrodyzjakiem – czekoladą. Migdały są doskonałym rozwiązaniem do zwiększania libido.

Chili
W naszym organiźmie posiadamy endorfiny tzw. hormony szczęścia, które odpowiedzialne są za nasze dobre samopoczucie. Chili może zwiększyć to uczucie bez żadnych dodatkowych bodźców. Upewnij się tylko, że jest uprawiane metodami ekologicznymi, wielu hodowców niszczy jej naturalność poprzez przyspieszenie wzrostu za pomocą środków chemicznych.

Owoce morza
Świeże homary, krewetki i ostrygi mogą Cie bardzo pobudzić seksualnie. Sprawdź czy są dobrze grillowane, naturalnie smażone, ponieważ niektóre oleje mogą pozbyć ich wszystkich wartości odżywczych, które tak na Ciebie działają.

Zioła i przyprawy
Długo przed tym jak na rynek weszły chemiczne afrodyzjaki, ludzie używali wielu ziół i przypraw do podniesienia libido. Imbir był w Europie bardzo powszechny, sam zapach będzie Cię kręcił. W Azji żeń-szeń był używany jako najlepszy specyfik do pobudzenia seksualnego.

Szpinak i wodorosty
Zarówno w Azji jak i w Europie są najlepszymi dopalaczami libido, szybko i skutecznie doprowadzą Cię do podniecenia. Naturalnie uprawiane, są zdrowe, bogate w witaminy i żelazo. Zwiększą nawet najniższe libido.

Natura dostarcza dla Nas co najlepsze. Nie można odrzucać tych specjalnych prezentów od Matki Natury, świętuj razem z partnerem jedząc te przysmaki, a następnie rozkoszuj się chwilą. Nie tylko zwiększają libido ale również korzystnie wpływają na zdrowie. 

0 komentarze:

Prześlij komentarz